İade Koşulları

Değerli Müşterilerimiz;
    Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde www.monopolkitabevi.com ‘a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.
www.monopolkitabevi.com tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu %100 müşteri memnuniyeti çevresinde ve  kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde; kitabın yayınevi den kaynaklı baskı hataları içermesi, almış olduğunuz kitap yerine farklı bir kitabın gönderilmesi, elinize ulaşan kitabın defolu, kullanılmış vb. şekilde yayınevinden ya da www.monopolkitabevi.com ‘dan kaynaklı hatalar içermesi neticesinde ürünlerinizi iade edebilirsiniz.

www.monopolkitabevi.com’ da satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici firmaların ve www.monopolkitabevi.com garantisi altındadır.

Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İade şartlarına uygun olmayan durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı  gidiş – geliş müşteri tarafından ödenecektir.

       –     İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir. 

Baskısında hata bulunan, eksik, fazla veya yanlış basılmış ürünlerin iadesinde kargo ücreti geliş ve gidiş de www.monopolkitabevi.com`a aittir.

Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak www.monopolkitabevi.com`a aittir.

Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir.

Bu ürünü sepete eklediniz: