%20 İNDİRİM
cikolata-ulkesi-m

Çikolata Ülkesi Altın Kitaplar

 8,00  6,40

Basım YılıEkim 2018
ISBN9789752124455
Sayfa Sayısı64
Ebatı13x19
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 7 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

1978 yılında İstanbul’da doğdu. 2001 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi. İstanbul Üniversitesinde tezsiz yüksek lisans yaptı.
2010 yılına kadar çeşitli özel eğitim kurumlarında Türkçe öğretmenliği yaptı. 2010 yılından beri özel bir eğitim kurumunda Türkçe bölüm başkanı olarak görevine devam etmektedir.
Yayımlanan ilk kitabı Şahmeran’ın Sırları’dır.

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü