%45 İNDİRİM
ANALIZ_IKTISAT_CILT1_2 – KopyaANALIZ_IKTISAT_CILT1_2 – Kopya
11
22
33
44
55
66
77
88
99

2018 Analiz İktisat Çözümlü Soru Bankası 4. Baskı (Cilt 1-2) Monopol Yayınları

 116,00  63,80

Basım Yılı2018
ISBN9786059525213
Sayfa Sayısı2100
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 7 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

Analiz İktisat Çözümlü Soru Bankası, özgün soru çözerek konuları kavramak isteyen öğrencilere yönelik hazırlanmıştır. KPSS ve kurum sınavlarında çıkmış sorular ve üniversitelerde okutulan İktisat derslerinin müfredatı göz önünde bulundurularak hazırlanan yaklaşık 2000 soru ve çözümlü yanıtları, her derse yönelik olarak konu sıralamasına dikkat edilerek hazırlanmıştır. Kitapta 800’e yakın önemli not, karşılaştırmalı tablo ve özet tabloları içeren “Nokta Analiz” kısımları bulunmaktadır. Kitapta yaklaşık 400’e yakın Matematiksel İktisada yönelik detaylı çözümlerin yapıldığı soru mevcuttur. Analiz İktisat Çözümlü Soru Bankası, iki cilt olarak hazırlanmıştır. Kitabın birinci cildi, Mikro İktisat, Uluslararası İktisat, Kalkınma Ekonomisi, Ekonomik Büyüme, İktisadi Düşünceler Tarihi ve Türkiye Ekonomisi bölümlerinden oluşurken ikinci cilt ise Makro İktisat ve Para-Banka bölümlerinden oluşmaktadır. Analiz İktisat Çözümlü Soru Bankası, soruları çözerken sorunun özünden ayrılmadan temel açıklamalara yer vermiştir. Açıklamalar karşılaştırmalı tablolarla desteklenmiş ve önemli ayrıntılar “Nokta Analiz” kısımlarıyla öğrencinin hatırında tutmasına yönelik olarak hazırlanmıştır.

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü