%66 İNDİRİM
ANALIZ_IKTISAT_CILT2 – Kopya

2018 Analiz İktisat Çözümlü Soru Bankası 4. Baskı Cilt 2

 58,00  20,00

Basım Yılı2018
Sayfa Sayısı980
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 7 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

Analiz İktisat Çözümlü Soru Bankası, iki cilt olarak hazırlanmıştır.  İkinci cilt, Makro İktisat ve Para-Banka bölümlerinden oluşmaktadır. Analiz İktisat Çözümlü Soru Bankası, soruları çözerken sorunun özünden ayrılmadan temel açıklamalara yer vermiştir. Açıklamalar karşılaştırmalı tablolarla desteklenmiş ve önemli ayrıntılar “Nokta Analiz” kısımlarıyla öğrencinin hatırında tutmasına yönelik olarak hazırlanmıştır.

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü