2018 Analiz Maliye Çözümlü Soru Bankası 3. Baskı (İadesizdir) Monopol Yayınları
%71 İNDİRİM
maliye soru yeni

2018 Analiz Maliye Çözümlü Soru Bankası 3. Baskı (İadesizdir) Monopol Yayınları

 48,00  13,90

Basım Yılı2018
ISBN9786059525350
Sayfa Sayısı768
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 8 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

Açıklamalı 1000 soru 300’den fazla soru içeren 16 adet bulmaca

Mart 2019 itibariyle hazırlanan ”Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine göre bütçenin hazırlanması, uygulanması ve denetlenmesi” ek fasikülü ile birlikte verilmektedir.

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü