2023 MİHENK Hakimlik Nokta Atışı Hukuk Soru Bankası Savaş Yayınları

-20%

2023 MİHENK Hakimlik Nokta Atışı Hukuk Soru Bankası Savaş Yayınları

 960,00

Sepeti görüntüle


Basım YılıAğustos 2023
ISBN9786258136951
Sayfa Sayısı2030
Ebatı16X24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 65 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

MİHENK

Ön Sipariş 24.08.2023 tarihinde kargolanacaktır

Nokta Atışı Hakim ve Savcı Yardımcılığı Sınavına Hazırlık

Kamu Hukuku ve Özel Hukuk Soru Bankası

Savaş Yayınları 2023

Kamu Hukuku Soru Bankası

Anayasa Hukuku

İdare Hukuku

İdari Yargı Hukuku

Ceza Hukuku

Ceza Hukuku Genel Hükümler

Ceza Hukuku Özel Hükümler

Ceza Muhakemesi Hukuku

Toplam 1668 Soru

Özel Hukuk Soru Bankası

Medeni Hukuk

Borçlar Hukuku

Borçlar Hukuku Genel Hükümler

Borçlar Hukuku Özel Hükümler

Ticaret Hukuku

Ticari İşletme Hukuku

Şirketler Hukuku

Kıymetli Evrak Hukuku

İcra Ve İflas Hukuku

İş Hukuku

Toplam 1493 Soru

Önsöz

Uzun ve yorucu bir çalışmanın ve bir o kadar da yeni sınav sistemine geçilmesi nedeniyle kendimizi hazırlamak zaruretinde hissetmemizin neticesinde kaleme aldığımız kitabımızı nihayet sizlerle buluşturabiliyoruz.

Bilindiği üzere, uygulayamaya giren her yeni sınav aslında yeni bir belirsizlik demektir ve bu durum adaylarda yoğun bir kaygıya sebep olabilmektedir. Bizler, sınavlara hazırlık konusunda uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübe nedeni ile bu durumun son derece farkında olup, kitabımızı da sınava hazırlık sürecinde elinizin altından düşürmeyeceğiniz bir kaynak olarak tasarladık ve hazırladık.

Kitabımızın adından da anlaşılacağı şekilde, Mihenk Nokta Atışı Hâkim ve Savcı Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası kitabımızdaki temel gaye, sizleri ayrıntıya boğmadan ancak sınavla ilgili hiçbir konuyu da atlamadan sınava hazırlayabilmektedir. Bu nedenle neredeyse 15 yılın ve birçok kitabın verdiği deneyimle kaleme aldığımız sorularımızın ayrıntılı çözümleri sayesinde, yalnızca bu kitaptan çalışarak, sınava hazırlanmanızı sağlamayı temel ilke edinmiş bulunuyoruz.

Malum olduğu üzere, artık ÖSYM’nin geçmiş yıllardaki soruları esas alınarak hazırlanmış birçok kaynak ya basılmıyor ya da kaynağın adı aynı olsa da sorular, yazarların kendi hazırladıkları sorularla oluşturulmuş kitap hâline gelmiş bulunuyor. Dolayısıyla bu kitaplara da artık çıkmış soru kitabı olarak değil, özgün soru bankası olarak bakılması gerekiyor. İşte bu noktada o kaynağı hazırlayan yazarın yetkinliği, hukuk nosyonuna sahip olup olmadığı ve hatta temel hukuk eğitimini alıp almadığı gibi kriterler devreye giriyor ki Mihenk Nokta Atışı Hâkim ve Savcı Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası kitabımız bunların tamamını sizlere garanti ediyor.

Kitabımızın içinde kamu hukuku ve özel hukuk olmak üzere iki temel bölüm ve bu bölümlerin içerisinde ilgili dersler konularına ayrılmış vaziyette yer almakta olup, ayrıntılı, dikkatinizin yoğunlaşmasını sağlayacak tablolar, notlar ve pratik notlar ile beslenmiş çözümleriyle 3000’den fazla soru sizlerle buluşuyor.

Daha önce gerek tek başımıza kaleme aldığımız gerek ortak yazar olarak katıldığımız başta Mihenk Soru Avcısı Adli ve İdari Hâkimlik Deneme Sınavı, Mülâkat Sınavlarına Hazırlık Hukuk Soru Bankası, Türk Ceza Hukuku Genel Hükümler, Türk Ceza Hukuku Özel Hükümler, Ceza Muhakemesi Hukuku, Külliyat Adli ve İdari Hâkimlik Modüler Soru Bankası, Hâkimlik Kampı Adli ve İdari Hâkimlik kitapları olmak üzere birçok kitabımızın ve akademik çalışmamızın verdiği tecrübe ile hazırladığımız bu kitabın hayatınızda bir dönüm noktası olması ve gireceğiniz sınavlarda sizleri başarıya taşıması temennisi ile sizlere kolaylıklar diliyoruz.

Sinan SAKİN

Çankaya/ANKARA 01.08.2023

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“2023 MİHENK Hakimlik Nokta Atışı Hukuk Soru Bankası Savaş Yayınları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: