Takip İcra Müdürlüğü ve Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Konu Anlatımı Kitabı Temsil Yayınları

-10%

Takip İcra Müdürlüğü ve Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Konu Anlatımı Kitabı Temsil Yayınları

 441,00

Stok kodu: 9786256416130 Kategoriler: ,
Sepeti görüntüle


Basım Yılı2023
ISBN9786256416130
Sayfa Sayısı522
Ebatı16X24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 49 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

KİTABIN İÇİNDEKİ KONU BAŞLIKLARI

İcra müdürlüğü ve müdür yardımcılığı sınavına hazırlanan değerli arkadaşlar; Hazırlanmış olduğunuz sınavda ALAN BİLGİSİNİN ÖNEMİ ve etkisi tartışılmazdır. Yaklaşık 1 alan sorusunun puan olarak 3,5-4 GK-GY sorusuna eşit olduğu böyle bir sınav için her ne kadar temel kaynak sınav kapsamı olan “Mevzuat” olsa da bazı derslerin mevzuat dilinin ağır olması nedeniyle anlaşılamaması bazı derslerde de salt mevzuattan çalışmanın çok soyut kalması ve örnekler ile somutlaştırmanın mümkün olmaması sebebiyle böyle bir konu kitabının hazırlanması zorunlu hale gelmişti.

İlk baskısını 2019 yılında yapan ve 2019-2021 İcra Müdürlüğü sınavlarında sınava hazırlanan arkadaşların tercihi sonucu 3 yılda 8.baskısını yapan TAKİP Alan Bilgisi Soru Bankası yazarları olarak, kadromuzu daha da genişleterek hazırlamış olduğumuz TAKİP ALAN BİLGİSİ KONU ANLATIMI kitabımızda sistematize edilerek örneklendirilmiş, tablolaştırılmış, şematikleştirilmiş, maddelendirilmiş ve sadeleştirilmiş haliyle alan bilgisine yönelik tüm konuları bulabileceksiniz.

Kitabın oluşumunda alanında uzman hocalarımızdan, İcra ve İflas Hukuku bölümünü hazırlayan ve Nizamnameyi Türkçeleştiren Cem Şahin hocamıza; Ticaret Hukuku bölümünü hazırlayan Erhan Güneş hocamıza; Borçlar Hukuku bölümünü hazırlayan Ali Sakinci hocamıza; Medeni Usul Hukuku (Hukuk Muhakemeleri Kanunu) bölümün hazırlayan Ebru Çorbacıoğlu hocamıza çok teşekkür ediyorum. Sınav kapsamındaki Harçlar, Damga Vergisi, Katma Değer Vergisi, Tebligat Hukuku ve BAM Yönetmelik kısımları da naçizane Sertkan Erdurmaz olarak tarafımızca kaleme alınmıştır.

Böylelikle, alan bilgisi sorularının çok önemli olduğu icra müdürlüğü sınavlarında “TAKİP” kadrosu olarak bu eser ile birlikte önemli bir seti tamamlamış olduk. Alan sorularının hepsini doğru yapabilmeniz adına “TAKİP Mevzuat – TAKİP Alan Bilgisi KONU ANLATIMI – TAKİP Alan Bilgisi SORU BANKASI – TAKİP Alan Bilgisi DENEMELERİ” setinin sizler için öncelikli ve vazgeçilmez eserler olacağını umuyoruz.

Her zaman söylediğimiz gibi “Alan kısmını başarmak artık zor değil. Başarmak için TAKİP’te kalın”

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Takip İcra Müdürlüğü ve Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Konu Anlatımı Kitabı Temsil Yayınları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: