%30 İNDİRİM
4×4 YDS 3.KİTAP

4×4 YDS Seti 3. Kitap Cloze Test, Diyalog Tamamlama Pelikan Yayınevi

 65,00  45,50

Basım Yılı2017
ISBN9786059029902
Sayfa Sayısı362
Ebatı20x28
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 7 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

4×4 YDS Seti 3. Kitap Cloze Test, Diyalog Tamamlama Pelikan Yayınları

Kolay Soru Çözüm Stratejileri
400 Çözümlü Cloze Test Sorusu
400 Çözümlü Diyalog Tamamlama Sorusu
Ek Gramer ve Sözcük Bilgileri
 
ÖSYM Soru Yönelimlerine Tam Uygun 800 Çözümlü Soru
 

Pelikan 4×4 YDS Seti 3. Kitap Cloze Test, Diyalog Tamamlama Kolay Soru Çözüm Stratejileri 400 Çözümlü Cloze Test Sorusu 400 Çözümlü Diyalog Tamamlama Sorusu Ek Gramer ve Sözcük Bilgileri ÖSYM Soru Yönelimlerine Tam Uygun 800 Çözümlü Soru

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü