%30 İNDİRİM
4×4 YDS 4.KİTAP

4×4 YDS Seti 4. Kitap İngilizce Dilbilgisi Pelikan Yayınevi

 64,80  45,36

Basım Yılı2017
ISBN9786059029926
Sayfa Sayısı420
Ebatı20x28
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 7 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

4×4 YDS Seti 4. Kitap İngilizce Dilbilgisi Pelikan Yayınları

Kolay Soru Çözüm Stratejileri
Konu Bazlı Gramer Testleri
Destekleyici ve Öğretici Gramer Konu Anlatımları
Çözümlü Konu Testleri

ÖSYM Soru Yönelimlerine Tam Uygun 750 Çözümlü Soru

 

Pelikan 4×4 YDS Seti 4. Kitap İngilizce Dilbilgisi Kolay Soru Çözüm Stratejileri Konu Bazlı Gramer Testleri Destekleyici ve Öğretici Gramer Konu Anlatımları Çözümlü Konu Testleri ÖSYM Soru Yönelimlerine Tam Uygun 750 Çözümlü Soru

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü