Adem Altay Muhasebe Konu Anlatımı 6. Baskı Monopol Yayınları

-25%

Adem Altay Muhasebe Konu Anlatımı 6. Baskı Monopol Yayınları

 300,00

Stok kodu: 9786256751057 Kategoriler: , , , , ,
Sepeti görüntüle


Basım YılıKasım 2023
ISBN9786256751057
Sayfa Sayısı784
Ebatı16X24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 49 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Kitabımız; Genel Muhasebe, Finansal Tablolar Analizi, Maliyet Muhasebesi, Muhasebe Denetimi, TMS-TFRS, Şirketler Muhasebesi, Yönetim Muhasebesi ve Ticari Aritmetik bölümlerinden oluşmaktadır.
 
İş sınavları dikkate alınarak; bazı bölümler (özellikle, Genel Muhasebe ve Finansal Tablolar Analizi) tüm   detaylarıyla anlatılmış, bazı bölümler ise sınavlardaki ihtiyacı karşılayacak şekilde özet olarak ele alınmıştır. Muhasebe grubu olarak iş sınavlarının temelinde, Genel Muhasebe ve Finansal Tablolar Analizi konuları yer almaktadır.
 
Kitabımızda tüm konuların sözel olarak özet açıklamaları yapılmış, 300 çözümlü örnek ve 310 çözümlü test sorusuyla her konu ayrıntılarıyla anlatılmıştır. Örneklerin alt maddeleri dikkate alındığında toplam soru sayısı 1000’i geçmektedir.
 
Kitabımız; üniversitelerimizdeki lisans öğrencilerimizin korkulu rüyası olan muhasebe derslerini, mantığını anlayarak öğrenmelerinde önemli bir destek olacaktır. İş sınavlarına hazırlanan gençlerimize, başta KPSS olmak üzere tüm test ve klasik kurum sınavlarında temel kaynak niteliğindedir. Ayrıca SMMM Staja Başlama ve Yeterlilik sınavlarına hazırlanan adaylar ile muhasebe mesleğini icra edenlere de her konuda örnek bulabilecekleri hap şeklinde bir eserdir.
 
Kitabımızın faydalı olacağı inancıyla, hedeflerine ulaşmak için var gücüyle çalışan tüm gençlerimize başarılar dilerim…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Adem Altay Muhasebe Konu Anlatımı 6. Baskı Monopol Yayınları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: