Adli Belge İncelemeleri – Yasin Ataç Adalet Yayınevi

-5%

Adli Belge İncelemeleri – Yasin Ataç Adalet Yayınevi

 67,45

Stok kodu: 9786257277549 Kategoriler: ,
Sepeti görüntüle


Basım YılıOcak 2021
ISBN9786257277549
Sayfa Sayısı160
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 18 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Adli Belge İncelemeleri – Yasin Ataç

Yıllar önce bu alanda üstadlarım diyebileceğim uzmanlarımın denetim ve gözetiminde çalışan bir asistan olarak başladığım zaman yolculuğunda, kendi başına inceleme yapabilen uzmanlıktan, alanda akademik yayın yapan ve öğrenci yetiştiren öğretim üyeliğine kadar geçen süreçte edindiğim bilgi ve tecrübeleri sizlerle paylaşma imkanı bulabilmenin mutluluğunu ve hazzını yaşıyorum.
Elinize almış olduğunuz ve okumaya başlayacağınız bu kitap yaklaşık 20 yıllık işbaşı tecrübe ile oluşan bilginin kâğıt yüzeyine aktarılması ile oluşmuş bir eserdir.
Yazmış olduğum kitap uygulamayla birlikte literatür bilgilerinin harmanlanmış bir şeklidir. Bu haliyle de gerek bu alanda bilimsel çalışma yapacaklara, gerekse uygulamanın içinde yer alan her kademede yer alan adli bilim sevdalıları için bir başucu kaynağı olmaya adaydır.

Adli belge inceleme kitabı toplam dokuz bölümden oluşmaktadır. El yazısı incelemesinden imza incelemesine, temel sahtecilikten belgede kullanılan temel güvenlik unsurları, temel sahtecilikten iğfal kabiliyeti gibi konular detaylandırılarak anlatılmıştır. Bana düşen görev kitabı yazarak tamamlamaktı. Şimdi sıra siz değerli okurlarımıza düşmektedir. Okuduğunuzda tespit edeceğiniz hataları şahsıma bildirmeniz halinde inşallah daha sonraları yapılacak yeni baskılarda bu bildirimler dikkate alınarak gerekli düzeltmeler yapılarak ve sizlere daha iyi bir eser sunulacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Adli Belge İncelemeleri – Yasin Ataç Adalet Yayınevi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: