%60 İNDİRİM
kamu hukuku 16. baskı – Kopya – Kopya

Adli Hakimlik Açıklamalı Kamu Hukuku Soru Bankası 16.Baskı Monopol Yayınları

 112,00  44,80

Basım YılıKasım 2018
ISBN9786059525565
Sayfa Sayısı1464
Ebatı16X24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 8 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

Monopol Adli Hakimlik Açıklamalı Kamu Hukuku Soru Bankası 16. Baskı (Kasım 2018)

Bu baskıda çok önemli güncellemeler ve yenilikler yapılmıştır.

Bunlardan birincisi ve en önemlisi, 16 Ekim 2018 tarihli ve 30567 sayılı Resmi Gazetede (Mükerrer) yayımlanan TBMM İçtüzüğünde değişiklik yapılmasına dair karar çerçevesinde yeni sorular ilave edilmiş olmasıdır.

İkincisi, 2017 Anayasa değişiklikleri çerçevesinde sorular yeniden güncellenmiştir.

Üçüncüsü, 10 Temmuz 2018 sonrası yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri ile yapılan düzenlemeler dikkate alınarak sorular hazırlanmıştır.

Dördüncüsü, 31 Temmuz günü Resmi Gazetede yayımlanan 7145 sayılı Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile Ceza Muhakemesi Kanununda yapılan değişikliklere göre sorularda güncelleme yapılmıştır.

Bu baskının en güncel bilgileri içeren bir çalışma olduğunun anlaşılması amacıyla yeni soruların bölüm başlarında yer almasına özen gösterilmiştir.

Kitabın faydalı olması temennisiyle kurum sınavlarına hazırlanan herkese başarılar dileriz.

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü