%36 İNDİRİM
adli 305.jpg son

2019 Adli Yargı Hakimlik Seti -1 Monopol Yayınları

 478,00  305,00

YayıneviMonopol
Basım YılıTemmuz 2019
ISBNSET
YazarMonopol Komisyon
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 7 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

Anayasa ve Türk Anayasa Hukuku 4. Baskı Ekim 2019 (Kitap)

İcra ve İflas Hukuku 8. Baskı Ağustos 2019 (Kitap)

Türk Borçlar Hukuku 10. Baskı Ekim 2019 (Kitap)

Ceza Hukuku (Genel ve Özel Hükümler) Ders Notları Ceza Muhakemesi Hukuku Ders Notları İdare Hukuku Ders Notları İdari Yargılama Hukuku Ders Notları Medeni Hukuk Ders Notları Medeni Usul Hukuku Ders Notları Borçlar Hukuku Soruları (Genel Hükümler ) Ders Notları Borçlar Hukuku (Özel Hükümler) Ders Notları Ticaret Hukuku (Ticari İşletme-Şirketler-Kıymetli Evrak) Ders Notları Tarih Ders Notları Matematik Ders Notları 

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü