%30 İNDİRİM
RESET MALIYE_2020_Mockup (2) – KopyaRESET MALIYE_2020_Mockup (2) – Kopya
RESET -1-1RESET -1-1
RESET -2-1RESET -2-1
RESET -3-1RESET -3-1
RESET -4-1RESET -4-1
RESET 4-2-1RESET 4-2-1
RESET -5-1RESET -5-1
RESET -6-1RESET -6-1
RESET -7-1RESET -7-1

Analiz Reset Maliye-Vergi Son Tekrar Ders Notları 2.Baskı Monopol Yayınları

 20,00  14,00

Basım YılıHaziran 2020
ISBN9786059525978
Sayfa Sayısı264
Ebatı14x20
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 8 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

Analiz maliye serisinin devamı olan “Analiz Reset Maliye-Vergi Son Tekrar Ders Notları”, Analiz Maliye-Vergi Ders Notlarının slayt haline getirilmiş özet notlarından ibarettir. Kitap hazırlanırken, ÖSYM’nin soru dağılımı ve kurum sınavlarındaki soru dağılımı dikkate alınmış ve bu çerçevede; kitapta sekiz bölüme yer verilmiştir. Söz konusu bölümler sırasıyla; Kamu Ekonomisi (Maliye Teorisi), Kamu Harcamaları, Kamu Gelirleri, Devlet Bütçesi, Devlet Borçlanması, Maliye Politikası ile Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemidir.

Kitabı hazırlarken temel hareket noktası, tüm Maliye konularının çok kısa bir sürede ve kolayca tekrar edilebilmesini sağlayarak, sınavlara hazırlanan adaylar için çok kıymetli olan zaman tasarrufunu sağlayabilmektir.

Kitabın tüm öğrencilere ve sınavlara hazırlanan adaylara faydalı olması dileğiyle…

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü