Balık Kafası Balık Avına Dair – Onur Fırat Polat Savaş Yayınları

-5%

Balık Kafası Balık Avına Dair – Onur Fırat Polat Savaş Yayınları

 123,50

Sepeti görüntüle


Basım YılıTemmuz 2021
ISBN9786257670784
Sayfa Sayısı208
Ebatı23x23
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 39 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Onur Fırat Polat
Balık Kafası
Balık Avına Dair

Kuşe Kağıt
Renkli Baskı
Özgün Resimler

Savaş Yayınevi
Temmuz 2021

Derelerden Denizlere, Balık avı ve Olta balıkçılığıyla ilgili püf noktalar, disiplinler, türler, anılar ve bunların yanı sıra eşsiz fotoğraflar.

Bu kitapla gelecek nesillere, Olta balıkçılığı hakkında bir şeyler bırakmak ve hızla tükenen türler hakkında bir şeyler sunmak. Ve bunu yaparken de kendi edindiğim tecrübeleri ve bilgileri paylaşacağım sizlerle.

Bu kitapta, balık avcılığında fotoğrafa çok önem verdiğim için şimdiye dek fotoğrafladığım ve benim için çok önemli olan fotoğraflara da bol bol yer vermek istedim.

Anılarımı siz değerli dostlar için kaleme alırken, biraz esprili bir dille biraz da şiirsel ifadelerle sunmaya çalışacağım.

Yaşıyorken Yap! Balığa git! Keşfet! Doğada ol! Hayvanları sev! Çocuklara eşlik et!…

Önsöz

Bu kitabı, değerli Ağabeyim Kamil ÜÇBAŞ’ın ortaya attığı bir fikirle 2017 yılında yazmaya karar verdim. Çocukluk yıllarıma dayanan fotoğraf aşkı sonraki yıllarda balık avı hobisiyle birleşti. Yıllardır arşivlediğim binlerce fotoğraf arasından seçtiklerime bolca yer vermek istedim.

Türkiye’nin dört bir yanında ve Avrupa’nın bazı ülkelerinde tanıştığım insanlar, sahada denemeler ve yanılmalarla kazandığım tecrübeler, yazdıklarım, anılarım ve içindeki fotoğraflar gelecek nesillere faydalı bir aktarım olacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Balık Kafası Balık Avına Dair – Onur Fırat Polat Savaş Yayınları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: