2021 Deneyim Hakimlik Kaymakamlık Türkçe Konu Anlatımı Dizgi Kitap Yayınları
%35 İNDİRİM
etfegg

2021 Deneyim Hakimlik Kaymakamlık Türkçe Konu Anlatımı Dizgi Kitap Yayınları

 50,00  32,50

Basım Yılı2021
ISBN9786050637571
Sayfa Sayısı227
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 10 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

Türkçe Konu Anlatım kitabını hazırlarken temel amacımız sınavlara hazırlananlara yardımcı kaynak olmasıdır.

Kaymakamlık ve Hakimlik gibi spesifik alanda Türkçe Konu Anlatım kitabı noktasında önemli bir eksik bulunmaktadır. Yayınevi olarak bu alandaki eksikliği doldurmak amacıyla akıcı, yalın anlatımı, örnek sorular, denemeler, ünite ve kavrama testlerinden oluşan Deneyim Türkçe Konu Anlatım kitabımız yayınlandı.

Kitapla ilgili görüş ve önerileriniz için dizgikitap06@gmail.com adresinden bizimle İrtibat kurmanız, bundan sonraki baskılarda kitabın geliştirilmesi adına bizim için aydınlatıcı ve ön açıcı olacaktır.

Tüm çalışanların emeğinin karşılığını alması dileğiyle…

2021 / ANKARA

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü