Her Yönüyle İngilizce Dilbilgisi Mastering English Grammar Pelikan Yayınları

-35%

Her Yönüyle İngilizce Dilbilgisi Mastering English Grammar Pelikan Yayınları

 81,25

Stok kodu: 9789944119672 Kategoriler: ,
Sepeti görüntüle


ISBN9789944119672
Sayfa Sayısı1487
Ebatı17x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 18 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Her Yönüyle İngilizce Dilbilgisi Mastering English Grammar Pelikan Yayınları

Her Yönüyle İngilizce Dilbilgisi Mastering English Grammar (MEG), Türkçe konuşurlara İngilizce dilbilgisini bütün ayrıntılarıyla ve bilimsel bir çerçeve içinde sunabilmek için hazırlanmıştır.

Her Yönüyle İngilizce Dilbilgisi Mastering English Grammar (MEG), kapsamı açısından yerli ve yabancı dilbilgileri içinde özel bir konuma sahiptir. İngilizce dilbilgisinin bütün önemli taşları ayrıntılarıyla sunulmaktadır.

Her Yönüyle İngilizce Dilbilgisi Mastering English Grammar (MEG)’in dilbilgisi açıklamaları bilimsel bir tabana oturmakta ve İngilizce dilbilgisini bir bütünlük içinde sunmaktadır. Bu açıdan kitabın rakibi yoktur.

Her Yönüyle İngilizce Dilbilgisi Mastering English Grammar (MEG), dilbilgisi konularını sunarken kullandığı yaklaşımı ile de rakipsizdir. Günlük yaşam, politika, sağlık, tarih, eğitim, edebiyat, sanat ve toplum sorunları çerçevesinde gerçek örnekler sunmakta, dilbilgisinin soluk kurallar dizgesi değil, dilin yaşayan ruhu olduğunu göstermektedir.

Her Yönüyle İngilizce Dilbilgisi Mastering English Grammar (MEG), İngilizce dilbilgisi öğrenen ve öğretenlerin sahip olması gereken bir kitap olmuştur.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Her Yönüyle İngilizce Dilbilgisi Mastering English Grammar Pelikan Yayınları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: