%40 İNDİRİM
İDARİ YARGI USULÜ_3D – KopyaİDARİ YARGI USULÜ_3D – Kopya
İDARİ YARGILAMA USUL HUKUKU-1-1İDARİ YARGILAMA USUL HUKUKU-1-1
İDARİ YARGILAMA USUL HUKUKU – 2-1İDARİ YARGILAMA USUL HUKUKU – 2-1
İDARİ YARGILAMA USUL HUKUKU – 3-1İDARİ YARGILAMA USUL HUKUKU – 3-1
İDARİ YARGILAMA USUL HUKUKU – 4-1İDARİ YARGILAMA USUL HUKUKU – 4-1
İDARİ YARGILAMA USUL HUKUKU – 5-1İDARİ YARGILAMA USUL HUKUKU – 5-1

İdari Yargı Usulü Monopol Yayınları

 25,00  15,00

Basım YılıEkim 2019
ISBN9786059525770
Sayfa Sayısı128
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 8 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

Bu kitap; Hâkimlik, KPSS Ve Kurum Sınavlarına hazırlığın yanı sıra fakülte derslerinde de yardımcı kaynak olarak kullanılabilecek yeterlilikte hazırlanmıştır. Kitabımızın hazırlanış aşamasında İdari Yargılama Usul Hukukuna bir öğrenci gözüyle bakarak doktrin tartışmalarından uzak, net bilgileri basit ve anlaşılır bir dille anlatıp, şema ve örneklerle destekleyerek siz değerli adaylarımızın hizmetine sunuyoruz.

Kitabımızda ayrıca; belediyeler ile il özel idarelerinin seçilmiş organları hakkında istenilen görevlerine son verilmesi taleplerinin incelenmesi ve Uyuşmazlık Mahkemesinin kuruluş ve işleyişi ayrı bölümler olarak ele alınmış ve örneklerle desteklenmiştir.

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü