Kim Demiş Kolay/Zor Diye Kim Demiş Kolay/Zor Diye AC Kitabevi
%25 İNDİRİM
KOLAY

Kim Demiş Kolay/Zor Diye Kim Demiş Kolay/Zor Diye AC Kitabevi

 16,67  12,50

Basım YılıKasım 2017
ISBN9786056385841
Sayfa Sayısı116
Ebatı13x19
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 7 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

Network Marketing alanında geçirdiği son 13 yılda büyük bir başarı kazanmış olan yazarımız Gaye ŞAHİN, sektörde yaaşdığı deneyimlerini ve bilgisini iş hayatına yeni bir yön vermek isteyen siz değerli okurlarıyla cömertçe paylaşıyor.

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü