KPSS ÖABT Rehber Öğretmenliği Alan Sınavı Alan Eğitimi Çözümlü Soru Modülü 7 Pelikan Yayınevi

-25%

KPSS ÖABT Rehber Öğretmenliği Alan Sınavı Alan Eğitimi Çözümlü Soru Modülü 7 Pelikan Yayınevi

 63,75

Sepeti görüntüle


Basım Yılı2023
ISBN9786257602556
Sayfa Sayısı72
Ebatı19X27
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 49 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Sevgili meslektaşlarım,

ÖSYM’nin yapmış olduğu PDR ÖABT sınavı içerisinde yer alan Alan Eğitimi kısmında sizlere uygulama kısmı hakkında sorular sorulmaktadır. Psikolojik danışma süreci, kullanılan stratejiler, uygun tepkiler gibi konuların yer aldığı ayrıca rehberlik ve özel eğitim konularını da kapsayan bir ders olan alan eğitiminden ortalama 15 adet soru gelmektedir.

Alan eğitimi diğer alan bilgisi dersleri ile iç içe girmiş bir ders olduğu için ayrı düşünmemek diğer ders konuları ile bütünleştirmek gerekir.

Hazırlamış olduğum bu modül içerisinde diğer derslerle de ilişkilendirdiğimiz alan eğitimine ait sorular yer almaktadır ve şimdiden sizlere faydalı olacağını ümit etmekteyim.

Bu süreçte her zaman destekçim, yol arkadaşım ve sevgili eşim Enver SEÇGİN’e, oğlum Yusuf Efe SEÇGİN’e ve Pelikan Yayınevi Genel Yayın Yönetmeni sevgili arkadaşım Gamze ÇELİK’e teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Emeklerinizin karşılığını fazlasıyla almanızı ve bir an önce hayallerinize kavuşmanızı dilerim.

 

Arzu SEÇGİN

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“KPSS ÖABT Rehber Öğretmenliği Alan Sınavı Alan Eğitimi Çözümlü Soru Modülü 7 Pelikan Yayınevi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: