Lanetli Miras Birinci Kitap : Milyarderin Laneti Pegasus Yayınları

-20%

Lanetli Miras Birinci Kitap : Milyarderin Laneti Pegasus Yayınları

 200,00

Stok kodu: 9786053433637 Kategoriler: ,
Sepeti görüntüle


Basım Yılı Nisan 2015
ISBN 9786053433637
Sayfa Sayısı 336
Ebatı 13,50 x 21,00
Kargo Ücreti: Türkiye'nin her yerine 79 TL.
Kargo Veriliş Süresi: Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Merhaba Gerald,
Umarım ölü birinden mektup almak senin için çok tuhaf olmaz! Bundan böyle sen benim varisim ve yüksek meblağda bir paranın da sahibisin. Dilerim senin için bir sakıncası yoktur.
Senden bir şey rica edeceğim. Korkarım biraz ani bir giriş yaptım ama gerçek şu ki, şu anda bu satırları okuyorsan ölmüşüm demektir… Hatta öldürülmüş. Bu uzun bir hikaye ve sana elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım. Senden bunu kimin yaptığını ortaya çıkarmanı istiyorum.
İlerleyen günlerde bir sürü insanla tanışacaksın ve çoğu benim arkadaşım olduğunu iddia edecek. Sana tavsiyem hiçbirine güvenme, polise bile. Çünkü Gerald, öldürülmemin bir nedeni var; insanların sana yakın olmak istemelerine yol açacak bir neden. Hatta bu yüzden seni öldürmek bile isteyebilirler. Şüphesiz her şey şu lanet olası elmasla ilgili. Müzede Profesör…..
“Yerlerinde olmak isteyeceğiniz karakterler ve dikkatle çözmeniz gereken, gizemle örülmüş bir macera. Çocuklar yorganlarının altında fenerleri ve titreyen elleriyle uykularından olacak.”
– James Moloney
“Müthiş bir eğlence patlaması yaşatacak ve gençleri okumaya, gülmeye ve serinin bir sonraki kitabını beklemeye itecek bir hikaye.”
– The Independent Weekly

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Lanetli Miras Birinci Kitap : Milyarderin Laneti Pegasus Yayınları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: