MAS Anayasa Hukuku Teori ve Mevzuat Konu Anlatımı Dizgi Kitap Yayınları
%35 İNDİRİM
2

MAS Anayasa Hukuku Teori ve Mevzuat Konu Anlatımı Dizgi Kitap Yayınları

 50,00  32,50

Basım Yılı2021
ISBN9786257301091
Sayfa Sayısı297
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 10 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

MAS Anayasa Hukuku Teori ve Mevzuat Konu Anlatımı Dizgi Kitap Yayınları 2021

Mas Anayasa Hukuku Kitabımız; Mevzuatın Yani Sıra
 
Teorik kısımlarda yer almaktadır. Kitapta yalnızca düz metin yer almamaktadır, düz metinlerde akılda kalması ve anlamı kolaylaştırmak adına tablolara yer verilmiş, önemli hususlara dikkat çekmek adına da renklendirme
Metodu kullanılmıştır.
 
Faydalı olması Dileklerimizle…
 
Dizgi Kitap Yayınları/ 2021 Ankara

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü