%40 İNDİRİM
Set_1

2019 Adli Yargı Hakimlik Ders Notları Seti Monopol Yayınları

 318,00  190,80

YayıneviMonopol
Basım YılıTemmuz 2019
ISBNSET
Sayfa Sayısı2680
Ebatı19x27
YazarMonopol Komisyon
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 7 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

 

  • Ceza Hukuku (Genel ve Özel Hükümler) – Ceza Muhakemesi Hukuku, İdare Hukuku – İdari Yargılama Hukuku – Medeni Hukuk – Borçlar Hukuku Soruları (Genel Hükümler ) – Borçlar Hukuku (Özel Hükümler) – Ticaret Hukuku (Ticari İşletme-Şirketler-Kıymetli Evrak) – Medeni Usul Hukuku – Tarih – Matematik
  • Temmuz 2019 Güncellenmiş Son Baskı
  • Borçlar Hukuku (Genel Hükümler) Konu Kitabı , Anayasa Hukuku Konu Kitabı, İcra-İflas Hukuku Konu Kitabı Sete Dahil Değildir.

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü