2022 NAİB İnsan Hakları Konu Anlatımı ve Çözümlü Sorular Dizgi Kitap Yayınları

-25%

2022 NAİB İnsan Hakları Konu Anlatımı ve Çözümlü Sorular Dizgi Kitap Yayınları

 90,00

Sepeti görüntüle


Basım Yılı2022
ISBN9786257301022
Sayfa Sayısı234
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 29 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Kıymetli arkadaşlar,

Elinizde bulundurduğunuz bu kitap, titiz bir çalışma sonucunda, kaymakamlık başta olmak üzere kurum sınavlarında sizlere faydalı olması amacıyla hazırlanmıştır.

İnsan hakları ve demokratikleşme konusunun detaylı pek çok bilgiden oluşması, öğrenciyi kafa karışıklığı ile karşı karşıya getirebilecek riskler barındırır. Bu durum, konuların sistematik öğrenme metodu ile öğrencinin bilgi yığını altında kalmayacak biçimde aktarılması gerekliliğini ortaya koymaktadır. Bu kitabın hazırlanmasındaki ana ilke de bu olmuştur. Bu kapsamda; öncelikle konular sistematik olarak geniş bir çerçevede sunulmuş, ardından detaylara inilmiştir. Bunun için de tarih ve yer bakımından bir skala izlenmiş; konunun uluslararası, bölgesel ve ulusal boyutu ele alınarak kitap bölümlere ayrılmıştır. Ayrıca bilgi aktarımını kolaylaştırması açısından gerektiği yerlerde konular tablo halinde sunulmuş, önemli bilgiler vurgulanmış, kitabın son bölümüne ek tablolar ve özetler eklenmiştir. Nihayet konu anlatımının pekişmesi amacıyla, konuları kavramayı sağlayacak ve konu ile ilgili ayrıntılı bilgilerin bulunduğu 150 adet çözümlü soru bölüm sonlarına eklenmiştir. Ayrıca bu sorular içerisinde çıkmış sınav sorularından uyarlamalar da yapılmıştır.

Bu çalışmanın, gerek yazılı sınav ve mülakat sınavında, gerekse de meslek hayatınızda sizlere faydalı olması ve çalışmalarınızda üstün başarılar getirmesi dileği ile…

OĞUZ S.TARHAN

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“2022 NAİB İnsan Hakları Konu Anlatımı ve Çözümlü Sorular Dizgi Kitap Yayınları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: