Ne Yapmalı – Türkiye İçin Bir Çözüm Galeati Yayıncılık

-25%

Ne Yapmalı – Türkiye İçin Bir Çözüm Galeati Yayıncılık

 15,00

Stok kodu: 9786058186798 Kategoriler: ,
Sepeti görüntüle


Basım Yılı Ağustos 2018
ISBN9786058186798
Sayfa Sayısı64
Ebatı13X19
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 69 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

24 Haziran seçimlerinden sonra, ülkenin geleceği konusunda yaygın kaygı ve üzüntü var. Partilere ve liderlerine güven azalmış. Çıkış yolu arayışları yayılıyor. Ne yapmak gerektiği tartışılıyor.
Metin Aydoğan, yapılması gereken konusundaki görüşlerini 20 yıldır yazdı ve anlattı. ‘Ne Yapmalı’ adıyla kitaplaştırdığı önerisinin, günümüzde yoğunlaşan arayışlar içinde yer alması, tartışmalara boyut genişliği kazandıracaktır.
Metin Aydoğan’ın önerisi açık ve net: örgütlenmek ve halka ulaşmak. Aydoğan, bu yapılmadığı takdirde, Türkiye Cumhuriyeti’nin ayakta kalmasının çok güç olduğunu söylüyor.
Örgütlenme konusunda herkesin önünde dört seçenek olduğunu söylüyor. Bir partiye üye olmak; yeni bir parti kurmak; demokratik kitle örgütlerinde çalışmak ya da partiler üstü anlayışla yerel halk örgütleri oluşturmak.
Aydoğan, dördüncü yönelişi doğru buluyor. Önerisini ayrıntılı biçimde ortaya koyuyor ve tartışmaya sunuyor.“Öneriyi dikkatle inceleyip, derinlemesine irdeleyiniz. Uygun bulmazsanız, uygun öneriyi, en azından kendiniz geliştiriniz” diyor.
Bu soruların yanıtlarını bu kitapta bulacaksınız
İyi okumalar diliyoruz…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Ne Yapmalı – Türkiye İçin Bir Çözüm Galeati Yayıncılık” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: