Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler Elma Yayınevi

-25%

Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler Elma Yayınevi

0

 19,50

Stok kodu: 9786059367035 Kategoriler: , ,
Sepeti görüntüle


Basım Yılı2016
ISBN 9786059367035
Sayfa Sayısı96
Ebatı14X20
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 13 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Oyuncu Anne’den tüm anne ve babalara iyi öneriler var bu kitapta. Yazar, hemen hemen her çocuğun yaşadığı benzer problemlere alışık olduğumuz o iyimser gözlüklerini takarak bakıyor ve diyor ki… Geç otur cancağızım, önce rahat bir nefes al. Çocuğu emziği bırakmakta zorlanan, “kakamı yapmıycammm” diye ağlayan, çocuğu yıkarken banyoyu içeride fil yıkanmışa çeviren tek anne sen değilsin. Arkadaşını ısıran, saç çeken, kızınca iki tokat yapıştıran tek çocuk seninki değil… Neredeyse bütün anneler bunları yaşıyor, aynı yollardan geçiyor. Bunlar çocuğun doğal büyüme sürecinde yaşadığı ve yaşattığı deneyimler. 
Şermin Çarkacı’nın Elma Yayınevi’nden çıkan bu yeni kitabını okuduğunuzda, tüm anne babaların ortak dertlerine şahit olacaksınız. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için gerçek hayatta denenmiş tüyoların arkasındaki masallar, çocuklarınızın kötü alışkanlıkları yenmesi için sizlere bir rehber, onlara ise bir örnek olacak… Panik yok çocuklar büyür… Her şeyden önce empati Veeeeeer gazı! Yapabilirsin evet yapabilirsin! 
Sen önce kendine bak, düş çocuğun yakasından Emzik, eee n’oldu; emerken iyiydi! (Ayı Bugu emziği bırakıyor) Bez yaaaa, bez bağla! (Maymun Zıp Zıp kakasını yapamıyor) Sümük, maden tetkik arama iş başında (Kurbağa Figo burnunu karıştırıyor) Sinir, ben çok sinirli bir anneyim Isırrrr, yerim seni yerim yeriiimmmm (Aslan Kükrek arkadaşını ısırıyor) İnat, yaaa nooolucak sanki!!! Banyo, yıkanmıycam beeennnn!!!! (Hippo suya giriyor) TV, telefon, tablet ve diğer muhteşem şeyler… (Tilki Toli televizyonu kapatıyor) Yemek, uçak geliyoooorrrr!!! (Geyik Boyni yemek yiyor) Küfür, pis, kötü, aptal, öküz, kaka anne (Yılan Tosi kötü sözler öğrenmiş…)

Bu ürünü sepete eklediniz: