%15 İNDİRİM
işletme

İşletme Yönetimi Gazi Kitabevi

 37,00  31,45

ISBN9786053447887
Sayfa Sayısı287
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 8 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

İşletme Yönetimi Gazi Kitabevi

İşletme yönetimi temel ilkelerinin anlatıldığı İşletme Yönetimi kitabı, işletme yönetimi, işletmeye giriş ve genel işletme derslerinde anlatılan temel konuları kapsamaktadır.

Kitap, iş kurmak isteyen veya halihazır da iş yapanlara temel işletmecilik bilgi ve becerilerini geliştirmede destek olabilir. Kitap teknik açıdan bakıldığında klasik işletme yönetimi konularını ele alırken, yakın zamanda hayatımıza giren yeni iş modelleri ve kavramları da açıklamaya gayret etmektedir.

Kitap sırasıyla iş ve işletme kurma sürecini, işletmenin üretim ve pazar yapısını ve dinamiklerini, ekonomik, finansal, beşeri ve hukuki çevresini, yönetim yapısı ve karar süreçlerini, araştırma, geliştirme ve iletişim sistemlerini birbiri ile ilişkilendirerek anlatmaya çalışmaktadır. Kitabın bir diğer özelliği işletme fonksiyonlarını olabildiğince birbiri ile uyumlu ele alarak, yeterli ağırlıkta yer vermeye gayret etmesidir.

(Önsözden)

Konu Başlıkları
İş Yaşamının Temelleri Açısından İşletmeler
İşletmelerin Sınıflandırılması
İşletmeler ve Hukuki Yapıları
İşletmelerde Kuruluş ve Kapasite
Yönetim
Üretim
Pazarlama
Muhasebe
Finansman
İnsan Kaynakları
Araştırma ve Geliştirme
Halkla İlişkiler

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü