Avukatın Azli İstifası Sulh Vekalet Ücreti ve Tazminat Seçkin Yayıncılık
%5 İNDİRİM
avuk

Avukatın Azli İstifası Sulh Vekalet Ücreti ve Tazminat Seçkin Yayıncılık

 102,00  96,90

Basım YılıOcak 2019
ISBN9789750252006
Sayfa Sayısı456
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 8 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

Avukatın Azli İstifası Sulh Vekalet Ücreti ve Tazminat Seçkin Yayıncılık

Avukat ve müvekkil arasındaki sözleşmenin azil, istifa, sulh veya başka bir nedenle bozulması halinde tarafların hak ve menfaatleri zedelenebilmektedir.

Avukatım ve haksız azil, sulh ve istifada maddi ve manevi haklarımı biliyor muyum ?

Müvekkil haricen anlaştı, benim ücreti vekalet hakkım nedir?

Karşı tarafla anlaşırsam avukatıma ücreti vekalet ödemeli miyim?

Sorularına da cevaplar aranan kitapta, avukatlara ve müvekkillere uygulamada yardımcı olmak amacıyla, tazminat ve alacaklara ilişkin güncel içtihatlara da yer verilmektedir.
Her hukukçunun kütüphanesinde bulunması gereken bu kitap üçüncü baskıda uygulamadan örneklerle ve vekalet ücreti hesaplama metotlarıyla daha geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Konu Başlıkları
Yüksek Mahkeme Kararları
Bilirkişi Raporları
Örnek Dilekçeler – Ücret Sözleşmeleri

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü