8. Sınıf Türkçe Sözel Yetenek Soru Kitabı Mehmet Vicdan Paragrafın Şifresi Yayıncılık
%30 İNDİRİM
8.sınıf türkçe paragraf

8. Sınıf Türkçe Sözel Yetenek Soru Kitabı Mehmet Vicdan Paragrafın Şifresi Yayıncılık

 44,00  30,80

Basım Yılı2019
ISBN9786058295803
Sayfa Sayısı260
Ebatı19x27
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 7 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

8. Sınıf Paragrafın Şifresi Türkçe Sözel Yetenek Soru Kitabı Mehmet Vicdan

 Sevgili Öğrenciler,

Paragrafın Şifresi Yayınları’nın tecrübesi ve vizyonunun bir sonucu olarak ortaöğretim yardımcı kaynaklarını öğrencilerimizle buluşturmanın kıvancını yaşamaktayız.
Alanında uzman yayın kadromuz tarafından hazırlanan kitabımızda, MEB’in günümüzde uyguladığı liselere geçiş sınavlarında yer alan test teknikleri dikkate alınarak kapsamlı bir çalışma yürütülmüş, siz değerli öğrencilerimizin hazırlık sürecindeki yükünü hafifletmeyi amaçlayan bir yol izlenmiştir.
MEB kazanımlarını gözeterek oluşturduğumuz bu yayınımızda kısa notlar içeren konu anlatımlarımızı, etkinlikler, PİSA ve çoktan seçmeli konu değerlendirme testlerimiz takip etmektedir. Ayrıca kitabımızda sözel mantık ve muhakeme konusuna ayrıntılı olarak yer verilmiştir. Amaca uygun kısa notlar, sınav odaklı özet bilgiler akılda kalıcılığı kolaylaştıran yöntemle verilmiştir. Konu anlatımları,  konuyu pekiştiren etkinlikler, eleştirel düşünmenizi sağlayan, yorum gücünüzü geliştiren PİSA  (Uluslar Arası Öğrenci Değerlendirme Programı)  ile Türkçe okur-yazarlığınızı ölçen sorular ve konu değerlendirme testlerini içeren yayınımız sizi hem sınava hazırlamakta hem de çağın gerektirdiği yenilikçi eğitim anlayışıyla donatmaktadır. Kitabımızın sonunda yer alan denemelerimiz ise daha önceki sınavlarda çıkan soru tipleri göz önüne alınarak oluşturulan özgün ve yeni tip sorulardan meydana gelmektedir.
Gireceğiniz tüm sınavlarda başarılar diler, yaşamınızda sağlık ve mutluluklar temenni ederiz.

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü