Pelikan Yayınları Selahattin Hocayla KPSS Coğrafya Soru Avı 101 Çözümlü Soru Pelikan Yayınevi

-35%

Pelikan Yayınları Selahattin Hocayla KPSS Coğrafya Soru Avı 101 Çözümlü Soru Pelikan Yayınevi

 12,94

Sepeti görüntüle


Basım Yılı2020
ISBN9786057868916
Sayfa Sayısı208
Ebatı12x16
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 13 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Sevgili Gençler,

KPSS sınavına hazırlanırken farklı çalışma yöntemleri kullanıyoruz, konu anlatımından çalışıyoruz. Konu bitiminde bol miktarda soru çözüyoruz. Haritalardan, tablolardan faydalanıyoruz. Farklı çalışma yöntemlerini kullanmak güzel ve öğreticidir. Sürekli aynı çalışma yöntemi verimli olmayabilir.

Elinizdeki kaynak güzel düşünülmüş farklı bir çalışma oldu. Bu kaynakta KPSS sınavında coğrafya branşından soru getirme olasılığı yüksek olan yerleri 101 soru ile taradık. Bu kaynağı çözerek iyi bir tekrar yapmış olacaksınız.

Baştan itibaren konu sırasına göre konunun önemi ve ağırlığı ile orantılı sorular hazırladık. Yani elinizdeki bu kaynak ile en baştan itibaren sırasıyla konuları tekrar etmiş olacaksınız. Mesela bazı konulardan üç, bazı konulardan beş soru hazırladık. Ama nüfus konusu gibi kesin soru getiren konulardan daha çok soru hazırladık.

Her sorunun çözümünü yaptık, böylece baştan itibaren önemli olan ve soru getirme olasılığı yüksek olan başlıkların açıklamasını da okumuş olacaksınız.

Unutmayın, her şeyin bir bedeli vardır. Başarının bedeli de çok çalışmaktır.

Herkese iyi çalışmalar diliyorum

Selahattin GÜLER

Coğrafya Öğretmeni

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Pelikan Yayınları Selahattin Hocayla KPSS Coğrafya Soru Avı 101 Çözümlü Soru Pelikan Yayınevi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: