Rüştü Hoca’dan Tüm Sınavlar İçin Paragraf Reçetesi Pelikan Yayınları

-35%

Rüştü Hoca’dan Tüm Sınavlar İçin Paragraf Reçetesi Pelikan Yayınları

 250,25

Stok kodu: 2019000008329 Kategoriler: , , ,
Sepeti görüntüle


Basım Yılı2022
ISBN2019000008329
Sayfa Sayısı800
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 29 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

KULLANMA KILAVUZU

Paragraf setim içerisinde “Taktiklerle Paragraf”, “Fulleten Paragraf” ve “15*15 Paragraf Denemeleri” yer almaktadır.

Çok iyi bir verim almak için sete Taktiklerle Paragraf kitabımdan başlamanız yerinde olur. Çünkü Taktiklerle Paragraf kitabımda tüm taktikler ayrıntılı ve uygulamalı olarak yer almaktadır. Böylelikle tüm soru tarzlarını ve taktiklerini öğrenmiş olacaksınız.

Ardından Fulleten Paragraf kitabıma geçmeniz ciddi fayda sağlayacak çünkü bu kitap gerçekten “beyin yakan” , “çok çok fena”, “ÖSYM’nin ters köşe yaptığı” soru mantığı ile hazırlanmış sorulardan oluşmaktadır.

Direkt Fulleten Paragraf kitabım ile başlamanız sizi ciddi anlamda zorlayacaktır.

15*15 Paragraf Denemelerimi ise Taktiklerle Paragraf kitabımın sonrasında çözmeniz daha mantıklı olur. Çünkü zorluk seviyesi yine Fulleten Paragraf kitabımın üzerinde olmayacak.

Bu üç kitabı da bitirdikten sonra “HER ZORLUK SEVİYESİNDEN” soru ve “HER SORU TARZINI” göreceğiniz için artık paragraf sorunu ortadan kalkacaktır.

“Hocam ben hepsini bir arada götürmek istiyorum” diyenlere ise şunu söyleyebilirim: Mesela Taktiklerle Paragraf kitabımdan bir taktiğe çalışıp 2-3 test çözdükten sonra Fulleten Paragraf kitabımdan 1-2 test çözmek de yerinde olacaktır. Denemeleri ise yine Taktiklerle Paragraf bittikten sonra çözmenizde fayda var.

Bunların dışında Rüştü Hoca ile Türkçe adlı Youtube kanalımda, oynatma listesinden “Tüm Paragraf Taktikleri” adlı listeyi baştan sona izlemeniz sizi artık ciddi anlamda bir paragraf ustası hâline getirecektir.

Tabii tüm bunları yaparken günlük rutin soru sayısı belirlemeyi de unutmayın. Yeni başlayanlar için 20-40 arası, başlamış ve bayağıdır çözenler için günlük 50 soru ortalaması birkaç aylık bir programda çok ciddi yol aldıracaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Rüştü Hoca’dan Tüm Sınavlar İçin Paragraf Reçetesi Pelikan Yayınları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: