Sabret , Kabul et , Şükret Kim Demiş Hamilelik Yolculuğu Kolay Olacak Diye… Ama Unutma Yalnız Değiliz ! Profil Kitap

-20%

Sabret , Kabul et , Şükret Kim Demiş Hamilelik Yolculuğu Kolay Olacak Diye… Ama Unutma Yalnız Değiliz ! Profil Kitap

 116,00

Stok kodu: 9786057525932 Kategoriler: ,
Sepeti görüntüle


Basım YılıAğustos 2020
ISBN9786057525932
Sayfa Sayısı128
Ebatı13X21
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 69 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

“Kadere inanmakla başlıyor her şey.
Teslim olmakla, sığınmakla, hayırlısını dilemekle…
Kendi hikâyemden de, yıllar içinde biriktirdiğim birçok kadının hikâyesinden de anladığım bir şey var: Sabretmek, kabul etmek ve şükretmek isteklerimize ulaşmanın en önemli adımı.”

Ebru Destan ilk kitabı Yalnız Değiliz’de hamilelik serüvenini, bu zorlu yolculukta yaşadıklarını, büyük kesişme ve dönemeçleri tüm içtenliğiyle anlatmış, annelik yolundaki binlerce kadına rehber olmuştu.

Destan bu kez daha da zorlu konuları kaleme alıyor. İstemenin, doğru istemenin, hayırlısını istemenin peşine düşüyor. Hamile kalmanın, çocuk sahibi olmanın ve kimi durumlarda çocuk sahibi olamamanın duygusal izini sürüyor. Uzmanlar ve doktorların yönlendirmeleriyle, dua ve inançla şifanın kodlarını sorguluyor. Tüm kadınlar için bir el rehberi, iyiliğe ve istemeye dair bir başucu kitabı Sabret, Kabul Et, Şükret.

“Yalnız değiliz. Ona kavuşmak için dilerken de, hayırlısını isterken de yalnız değiliz. Bir kez daha yeni bir yola çıkıyoruz. Bana katılın.”
—————————-
“41 yaşında sağlıkla anne olmuş ve öncesinde düşük yaşamış bir kadın olarak inancın, içsel ve fiziksel gücün önemini biliyorum. Hem akışa teslim oldum, hem pes etmeden annelik yoluma devam ettim ve bebeğimi kucağıma aldım. Olanın da olmayanın da ‘bütünün hayrına’ bir mesajı var…”

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Sabret , Kabul et , Şükret Kim Demiş Hamilelik Yolculuğu Kolay Olacak Diye… Ama Unutma Yalnız Değiliz ! Profil Kitap” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: