Son Dakika Ekonomik Veriler – Berkay Cihan Akfon Yayınları

-35%

Son Dakika Ekonomik Veriler – Berkay Cihan Akfon Yayınları

 169,00

Sepeti görüntüle


Basım Yılı Ekim 2023
ISBN 9786257125628
Sayfa Sayısı 138
Ebatı 16X24
Kargo Ücreti: Türkiye'nin her yerine 79 TL.
Kargo Veriliş Süresi: Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Son Dakika Ekonomik Veriler – Berkay Cihan Ekim 2023

Kaymakamlık, KPSS ve Diğer Kurum Sınavlarına Hazırlık Kitabı
Sınavlarda Çıkması Muhtemel Sorular Eşliğinde Türkiye Ekonomisi Verileri
Pratik Ve Nokta Atış, Ezber Sistemini Kolaylaştırıcı Sosyo Ekonomik Verilerin Analizi
Türkiye’ nin Sosyo-Ekonomik Yapısına İlişkin Veriler
140 Adet Sosyo Ekonomik Verilere İlişkin Test Sorusu
4 Adet 10’ ar Soruluk Test Denemesi

ÖNSÖZ

Değerli ve emektar okuyucu;

“Son Dakika Ekonomik Veriler” isimli kitabımızda sizlerin değerli olan zamanınızı daha etkin, ekonomik ve verimli kullanabilmeniz için, Türkiye Ekonomisi’ nin Sosyo Ekonomik Verileri mümkün olduğunca kolaylaştırılmaya ve sadeleştirilmeye çalışılmıştır.

Türkiye Ekonomisinin Sosyo Ekonomik Verileri; Kaymakamlık, KPSS(iktisat) ve diğer kurumların sınavlarında sıkça soruların yoğun olarak çıktığı bir derstir. Kaymakamlık sınavında 10 sorunun 5’ ini, KPSS’ de 4 sorunun biri veya ikisi ile karşılaşılmaktadır. Bu kitap ile hedeflenen kaymakamlık sınavındaki ve KPSS’ deki güncel ekonomik veri sorulularının tamamını yakalayabilmektir.

Kitabımızda vakit kaybetmeden hızlı ve pratik bilgiye ulaşmanız hedeflenmiştir. Gereksiz bilgilerden kaçınılmış olup Türkiye Ekonomisi Verilerinin ruhunu öğretmeye çalışarak, geneli anlayıp daha sonra detaylandırma yapılmıştır. Yine kaymakamlık, KPSS ve diğer kurum sınavlarında çıkması muhtemel sorularla zenginleştirilirken, özgün test sorulara yer verilmiştir.

Kitabın fikir olarak bende oluşmasını sağlayan Değerli Kaymakam Adayı Resul Tutay dostuma, sorular açısından zenginleştirilmesinde emeği geçen arkadaşım Halil İbrahim Dikici’ ye teşekkür ederim.

Bu kitabın perde arkasında; desteklerini hiç esirgemeyen değerli öğrenci arkadaşlarıma, değerli hayat arkadaşım; eşime ve aileme, kardeşim Berat İlkay CİHAN’a, Akfon Yayınevi ve Sayın Mümtaz UÇAK’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Faydalı olması dileği ile…

Berkay CİHAN Kitabımız ile alakalı soru, tavsiye, önerileriniz veya eleştirileriniz için berkay. makroiktisat@gmail.com adresinden veya sosyal medya üzerinden “sondakikaiktisat” instagram hesabımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Son Dakika Ekonomik Veriler – Berkay Cihan Akfon Yayınları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: