%10 İNDİRİM
417281724_400_wm

Türk Vergi Sisteminin Temel Sorunları ve Çözüm Önerileri Ekin Yayınları

 16,20  14,58

Basım YılıAğustos 2018
ISBN9786053277156
Sayfa Sayısı96
Ebatı14x20
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 8 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Monopol Yayınları Hakkında

Ürün Açıklaması

“Türk Vergi Sisteminin Temel Sorunları ve Çözüm Önerileri” başlıklı bu çalışma da, uzun yıllardır vergi kanunlarında ve mevzuatında yapılan değişikliklerden sonra günümüzde vergi sisteminde gözlemlenen temel sorunları tespit etmek ve bunların çözümüne yönelik öneriler getirmek amaçlanmış.

Bu bağlamda, önce Türk Vergi Sisteminin temel sorunları; ekonomik altyapı kaynaklı sorunlar, yönetim kaynaklı sorunla ve mevzuat kaynaklı sorunlar başlıkları altında ortaya konulduktan sonra, bu sorunların çözümüne yönelik öneriler sunulmuş. Böylece ülkemizde birçok işlevini ve etkinliğini yitirmiş olan vergi sisteminin kendisinden beklenen adil, uygulanabilir ve etkin bir yapıya kavuşturulmasına katkı sağlanmaya çalışılmış.

(Önsözden)

Konu Başlıkları
Yönetici Özeti
Türk Vergi Sisteminin Temel Sorunları Nelerdir?
Vergi Sİstemindeki Sorunların Çözümüne Yönelik Öneriler

Monopol Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Monopol Yayınları, 2010 yılından bu yana kariyer meslek sınavlarına hazırlanmakta yararlanılan konu anlatım, soru bankası, deneme sınavları vb. yayınları hazırlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten yenilikçi bir yayınevidir.

Adli-İdari Yargı Hakimliği ve KPSS A Grubu sınavlarına hazırlıkta yayımladığı güncel, akademik, sınav odaklı ve zengin içerikli kitaplarla marka haline gelen Monopol Yayınları, ürün çeşitliliğini genişleterek KPSS B, SMMM, YDS ve Kurum Sınavlarına hazırlanan adaylar için de kitaplar
yayımlamaktadır. Son olarak Üniversite Ders Kitaplarını gündemine alarak bu alanda değerli çalışmaları olan akademisyenlerin kitaplarını yayımlamıştır.

Monopol Yayınları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen yayın politikası anlayışı ile sürekli gelişim göstermeyi ve herkesin tercih edebileceği yayınları üreten bir yayınevi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mustafa MERT

Monopol Yayınları Genel Yayın Koordinatörü