THEMIS Hakimlik ve KPSS Matematik Konu Anlatımlı – Mehmet Polat İnal Seçkin Yayıncılık

-15%

THEMIS Hakimlik ve KPSS Matematik Konu Anlatımlı – Mehmet Polat İnal Seçkin Yayıncılık

 42,50

Sepeti görüntüle


Basım YılıTemmuz 2020
ISBN9789750260421
Sayfa Sayısı288
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 15 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

THEMIS Hakimlik ve KPSS Matematik Konu Anlatımlı – Mehmet Polat İnal 2020

Bu kitapla öğreneceğiniz seviyede matematik bilgisiyle Adli Hakimlik, İdari Hakimlik, Kaymakamlık ve KPSS sınavlarındaki önemli sayıda matematik sorusu çözebilirsiniz.

Kurum sınavlarındaki benzersiz başarısı nedeniyle 16 yılda yüzbinlerce adayın tercih ettiği Themis Dizisinin “Konu Anlatımlı, Hakimlik – KPSS Matematik” isimli yeni kitabının en önemli özelliği, temel seviyede matematik bilgisi ile en karmaşık ve zor konuları bile kolaylıkla anlayabileceğiniz şekilde size anlatıyor olmasıdır.

Konular işlenirken iyi kavranabilmesi için, anlatılan konular yaklaşık 500 çözümlü örnekle desteklenmiştir. Bunun yanında önemli yerlerin iyi anlaşılması ve akılda kalmasını kolaylaştıracak 100’den fazla önemli ipucu notuna yer verilmiştir. Ayrıca, her adayın kolaylıkla kavrayabilmesi için, bazı karışık ve zor konular birden fazla çözüm yolu ile anlatılmıştır.

Kitapta güncel müfredata uyumlu hazırlanan çözümlü sorular önceki kurum sınavlarında çıkan soru tiplerinden oluşturulduğu için, gelecek sınavlarda çok benzerlerinin çıkması hiç şaşırtıcı olmayacaktır.

Konu Başlıkları

Akıcı ve Yalın Bir Dille Anlatılmış Konular
Tamamı Çözümlü Örnekler
Basitten Karmaşığa Doğru Sıralanmış Çözümlü Örnekler
Sınav Sorularına Paralel Çözümlü Örnekler

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“THEMIS Hakimlik ve KPSS Matematik Konu Anlatımlı – Mehmet Polat İnal Seçkin Yayıncılık” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: