THEMIS – Ticaret Hukuku C:1 – Ticari İşletme Hukuku – Konu Kitabı 7. Baskı Seçkin Yayıncılık

-15%

THEMIS – Ticaret Hukuku C:1 – Ticari İşletme Hukuku – Konu Kitabı 7. Baskı Seçkin Yayıncılık

 204,00

Stok kodu: 9789750291470 Kategoriler: ,
Sepeti görüntüle


Basım YılıMart 2024
ISBN9789750291470
Sayfa Sayısı152
Ebatı19x27
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 69 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Kitabın Açıklaması
Kitap başta “Hukuk Mesleklerine Giriş Sınavı”, “Adli Yargı Hâkim ve Savcı Yardımcılığı Sınavı”, “İdari Yargı Ön Sınavı” olmak üzere KPSS, Banka sınavları ile diğer meslek sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz ve meslektaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak hazırlanmıştır. Daha önceki baskılarda tek cilt olarak çıkarılan eserimiz okuyucularımızın her bir cildi ayrı ayrı edinme isteği ve idarî yargı ön sınavında “ticari işletme hukuku ile şirketler hukuku” alanının da sorulacak olması nedeni ile ana kurgusu bozulmadan üç ayrı cilt olarak okuyucusuna sunulmaktadır.
Kitap her baskıda olduğu gibi, baştan sona gözden geçirilmiş, bazı kısımlar yer yer yeniden kaleme alınmıştır. Her konunun içinde kutucuklar içinde önemli noktalar, karşılaştırmalar, istisnalar ve örneklere yer verilerek konular pekiştirilmeye çalışılmıştır.
Okunan konuların hemen arkasından, çıkmış soruların ve özgün test sorularının çözülmesi, konuların zihne yerleşmesinde yararlı olacaktır. Adayların çalışırken konuları kanun metninden de eş zamanlı takip etmeleri tavsiye olunur. Yer yer özellikle soruların yayımlanmadığı 2014 sonrası sorular için ilgili konu ile bağlantılı olarak adli hakimlik sınavında soru geldiği bilgisi de paylaşılmıştır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“THEMIS – Ticaret Hukuku C:1 – Ticari İşletme Hukuku – Konu Kitabı 7. Baskı Seçkin Yayıncılık” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: