Tüm Zamanların Tüm Sınavları İçin Tecrübe 15×15 Çözümlü Paragraf Denemeleri Pelikan Yayınevi

-25%

Tüm Zamanların Tüm Sınavları İçin Tecrübe 15×15 Çözümlü Paragraf Denemeleri Pelikan Yayınevi

 33,75

Sepeti görüntüle


Basım Yılı2023
ISBN9786052268797
Sayfa Sayısı88
Ebatı16X27
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 49 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

…Değerli Arkadaşlarım,

 

Zorlu sınav maratonunda size eşlik edecek, size ciddi anlamda katkı sağlayacak bu denemeleri hazırlarken sınav soruları odaklı hareket etmiş olup “çıkması en muhtemel tarzda sorular” hazırladım. İlk denemeden itibaren bunu açık bir şekilde hissedeceksiniz.

 

Her denemenin hemen hemen her sorusu farklı bir paragraf sorusu olarak karşınıza gelecek. Doğal olarak denemeleri bitirdiğinizde görmediğiniz bir soru kalmamış olacak. Ayrıntılı olarak yazdığım çözümleri okurken de “Taktiklerle Paragraf” adlı kitabımda verdiğim taktikleri bir kez daha sağlamlaştırmış olacaksınız.

 

Hız esasına göre hazırladığım taktikler, bu denemeler sonrasında artık zihninizde kesin bir yer tutmuş olacak. Birinci denemeden on beşinci denemeye kadar soru tarzlarının tamamında kullanacağınız taktiklerin tek tek her çözümde tekrar anlatıldığını göreceksiniz.

 

Kısacası bu denemeleri bitirdiğinizde sınavdaki soruların hiçbiri sizin için sürpriz olmayacak.

 

Son olarak, her zamanki gibi denemelerin yazılış aşamasındaki anlayışlarından ötürü sevgili eşim Sezen BAYINDIR’a ve canım oğlum Berat BAYINDIR’a teşekkürlerimi sunuyorum.

 

En “HIZLI” ve en “DOĞRU” yapanın siz olması dileğiyle…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Tüm Zamanların Tüm Sınavları İçin Tecrübe 15×15 Çözümlü Paragraf Denemeleri Pelikan Yayınevi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: