Türkiye’de Mahalli İdareler Soru Bankası Temsil Kitap Yayınları

-10%

Türkiye’de Mahalli İdareler Soru Bankası Temsil Kitap Yayınları

 184,50

Stok kodu: 9786257262446 Kategoriler: ,
Sepeti görüntüle


Basım YılıŞubat 2022
ISBN9786257262446
Sayfa Sayısı244
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 49 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Türkiye’de Mahalli İdareler Kaymakamlık Soru Bankası Tamamı Çözümlü Temsil Kitap Yayınları 2021

Kaymakamlık sınavına yönelik Mahalli İdareler dersinin tüm konularını içeren ve ÖSYM sınavları kapsamlı bir şekilde analiz edilerek hazırlanmış Mehmet Bülent KAHRAMAN- Kaymakamlık Soru Bankası Mahalli İdareler isimli çalışmamı idealist biçimde kaymakam adaylığı sınavına hazırlanan sizlerin kullanımına sunmaktan çok mutluyum. Hayatının büyük bir bölümünü sizlerle aynı idealle sınavlara hazırlanarak geçirmiş biri olarak soruların kapsamının geniş olması ve gerçek sınava yaklaşan bir soru tekniği barındırması konusunda titizlikle çalıştım, dolayısı ile kitabın başarıya uzanan yolda size destek olacağına inancım tam.

Kitabın hazırlanması sürecinde her zaman desteğini hissettiğim değerli hocam Ümit KAYMAK’a, bu kitabın sizlere ulaşmasına vesile olan Temsil/Kuram Kitap genel yayın yönetmeni sayın Mustafa BULUT ve tüm ekibine, kitabın hazırlanma sürecindeki yardımlarından dolayı sevgili öğrencilerim Özgenur YALÇIN ve Ebru UYSAL’a ve gerek bu kitabın hazırlanma sürecinde gerekse tüm çalışma hayatımda varlığı ile bana destek olan eşime ve oğluma teşekkür ediyorum.

Sizlere de çıktığınız bu yolda çabanızı emeğinizi en üst düzeyde tutarak inancınızı koruyarak hedefe tüm potansiyelinizle kilitlenmenizi zamanınızı en efektif biçimde kullanmanızı tavsiye ediyorum sevgili arkadaşlar. Kitaba ilişkin tüm geri bildirimlerinizi mehmetbulentkahraman@hotmail.com adresine yapabilirsiniz.
Başarılar diliyorum yolunuz açık olsun.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Türkiye’de Mahalli İdareler Soru Bankası Temsil Kitap Yayınları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: