TYT Türkçe Soru Bankası Mehmet Vicdan Paragrafın Şifresi Yayınları

-35%

TYT Türkçe Soru Bankası Mehmet Vicdan Paragrafın Şifresi Yayınları

 39,00

Stok kodu: 9786058295858 Kategoriler: , ,
Sepeti görüntüle


Basım Yılı2022
ISBN9786058295858
Sayfa Sayısı352
Ebatı19X27
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 18 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Önsöz
Sevgili Öğrenciler,
Bu kitap, son dönemde yenilenen ve farklılaşan Türkçe sorularıyla özdeş bir şekilde özenle hazırlanmıştır. ÖSYM soru tipleri göz önünde bulundurularak hazırlanan ‘‘TYT Türkçe Soru Bankası’’ kitabımızın size çok faydalı olacağına inanıyoruz.
Bildiğiniz gibi üniversiteye giriş sınavlarında sorulan sorular her yıl farklılaşmaktadır. Her sınavdan sonra yeni soru tipleri karşımıza çıkmaktadır. Amacımız, bu tarz soruları önceden görmenizi ve çözmenizi sağlayarak sürprizlere yer bırakmamaktır. Tüm sorularımız bu perspektifle hazırlanmıştır. Kitaptaki soruların tümü ÖSYM’nin son dönemde sorduğu sorulara paralel ve MEB müfredatına uyumludur. %100 yeni nesil sorularla karşınıza çıkmayı daha uygun bulduk. Özellikle bilgi ve ipucu öncüllü sorular hazırlamaya dikkat ettik. Bu şekilde yorumlama, sentez yapma ve çıkarımda bulunma yeteneğinizi de geliştirmiş olacaksınız.
Kitaptaki sorular konu başlıklarına göre bölümlere ayrılmıştır. Her konuyu eksiksiz bir şekilde kapsayan sorular bulunmaktadır. Size tavsiyemiz ilgili konu anlatımını eksiksiz bir şekilde kavradıktan sonra konu ile ilgili TYT Türkçe Soru Bankası kitabımızdaki soruları çözmenizdir. Soruların çözümlerini kontrol ettikten sonra eksikleriniz varsa bunları telafi etmeyi unutmayın. Bu şekilde başarıyı elde edeceğinizden şüpheniz olmasın.
Kitabımız, okullarda ve öğretim kurumlarında daha pratik bir şekilde kullanılabilmesi için akıllı tahtaya uyumlu olarak oluşturulmuştur. Bu şekilde öğretmenlerimiz de Türkçe öğretiminde bu kitabı rahatlıkla kullanabileceklerdir.
TYT Türkçe Soru Bankası kitabımızın size ulaşabilmesinde katkıları olan değerli öğretmenimiz Bülent AKIN‘a teşekkür ederiz.
Bu kitabın sizi bir adım daha öteye taşıyacağına inanıyor, hepinize sonsuz başarılar diliyoruz. Paragrafın Şifresi ile hep ileriye!..

Mehmet Vicdan
Paragrafın Şifresi Yayınları

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“TYT Türkçe Soru Bankası Mehmet Vicdan Paragrafın Şifresi Yayınları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: