Uluslararası Gemi Ve Liman Tesisi Güvenlik Kodu (ISPS) Ve Türk Hukukundaki Uygulaması Yetkin Yayınları

-5%

Uluslararası Gemi Ve Liman Tesisi Güvenlik Kodu (ISPS) Ve Türk Hukukundaki Uygulaması Yetkin Yayınları

 104,50

Stok kodu: 9786050507317 Kategoriler: ,
Sepeti görüntüle


Basım YılıAralık 2020
ISBN9786050507317
Sayfa Sayısı164
Ebatı16x24
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 18 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Uluslararası Gemi Ve Liman Tesisi Güvenlik Kodu (ISPS) Ve Türk Hukukundaki Uygulaması – S. Deniz Akbaş
 

Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabi-lim Dalı bünyesinde yüksek lisans tezi olarak hazırlanan bu çalışma, 18.12.2019 tarihinde Prof. Dr. Hakan KARAN, Doç. Dr. İsmail DE-MİR ve Dr. Öğr. Üyesi Sami AKSOY’ dan oluşan jüri önünde savu-nulmuş ve kabul edilmiştir. 

Tezin hazırlanmasında desteğini esirgemeyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının değerli çalışanları; Kaptan M. Tuncer URGANCI (DSM), Kaptan Mehmet Hanifi GÜLER (DSM), Kaptan Alper KARAEY-VAZ (DSM) ve Pelin YILMAZ (VHKİ)’a teşekkürü borç bilirim. Tıp-kı geminin omurgasını oluşturur gibi tezin en önemli kısımlarını yaz-mamda her birinin büyük katkısı ve emeği bulunmaktadır. Bu sebeple hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Aynı şekilde ISPS Kodun Ülkemiz uygulamasını öğrenmemde bana yardımcı olan ve bir liman tesisinin denetimini uygulamalı olarak görmeme olanak sağlayan Tepe RSO Müdürü Sefa TEPE’ye, kütüphanesini benimle paylaşarak kay-nakçamı genişletmeme yardımcı olan MARSEC CEO Direktörü Dz. Alb. Sümer KAYSER’e çok teşekkür ederim. 

Tezimin her cümlesini kelime kelime okuyup gerekli düzeltmeleri yapmamı sağlayan, bana rehberlik eden ve tezimin yayınlanmasını sağ-layan Sayın danışmanım Doç. Dr. İsmail DEMİR’e sabrı, emeği ve ilgisi için en içten dileklerimle teşekkür ederim.  Ayrıca Ankara Üni-versitesi bünyesinde kurulan Deniz Hukuku Araştırma Merkezi (DE-HUKAM)’a deniz hukukuna olan ilginin artırılması yönündeki çalış-maları ve faydalı eğitim programları sebebiyle teşekkür ederim. 

Son olarak hayatımın her alanında bana yol gösteren, maddi mane-vi her türlü desteğini esirgemeyen saygıdeğer anneme ve babama şük-ranlarımı sunar, sevgili kardeşlerime beni her zaman destekledikleri için teşekkür ederim.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Uluslararası Gemi Ve Liman Tesisi Güvenlik Kodu (ISPS) Ve Türk Hukukundaki Uygulaması Yetkin Yayınları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: