YDS YÖKDİL YDT Vocabulary Blasting Pelikan Yayınevi

-25%

YDS YÖKDİL YDT Vocabulary Blasting Pelikan Yayınevi

 93,75

Stok kodu: 9786257184151 Kategoriler: , , , ,
Sepeti görüntüle


Basım Yılı 2023
ISBN 9786257184151
Sayfa Sayısı 224
Ebatı 19X27
Kargo Ücreti: Türkiye'nin her yerine 79 TL.
Kargo Veriliş Süresi: Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Sevgili Sınav Öğrencileri,

Yirmi yılı aşkın süredir İngilizce sınav öğretmeni olarak çalışmaktayım. Birçok farklı kaynaklardan binlerce öğrencimle Ösym ingilizce sınavlarının yanı sıra uluslararası sınavlar için de eğitim verdim. Bu çalışmalarım sırasında zaman zaman farkettiğim piyasadaki kaynaklar arasında önemli bir eksiklik şu oldu.

   Birincisi toplu olarak hazırlanmış yüksek hacimli bir kelime kitabı ve bu soruların özenle fen ve sosyal bilim dallarına uygun olarak taranarak gerçekleştirilmemesi.

   İkincisi kendisini kelime anlamında yeterli hissetmeyen ve bu yüzden gereksiz telaş olmasının bizler tarafından yeterince farkedilememesi. İşte tam da bu yüzden siz sınav öğrencileri elinizdeki tek bir kitap ile bu ihtiyacını kolaylıkla giderebilecektir. Paragraf çalışmaları , okuduğunu kavrama, metinler üzerinde yorum yapabilme yeteneği kazanmada elinizdeki kitabım size önemli ölçüde özgüven kazandıracaktır. Zaman en önemli hazinemizdir ve bir dostumdan öğrendiğim gibi; Gençlik geçmez ele, geçirme boş emelle. Ben de tüm enerjimi ve yıIların tecrübesini harmanlayarak tamamen akademik metinleri tarayarak, okuyarak, araştırarak ‘VOCABULARY BLASTING‘ adlı kitabımı sizlerin beğenisine sunuyorum. Üstelik, ÖSYM tarafından her sene yapılan YDS, YÖKDİL VE YDT İngilizce sınavlarının çalışılması sırasında en çok dikkat edilmesi gereken kelime çalışmaları size ilerideki akademik hayatınızda da kitabımız ışık olacaktır.

   Pandemi döneminde yazmaya karar verdiğim süreçte manevi desteğini hep yanımda bulduğum eşim İngilizce öğretmeni Değer hanıma ve ileride meslektaşımız olacak oğlum Eralp’e de teşekkürü bir borç bilirim. Sosyal medyada takip etmek isterseniz, neredeyse hergün paylaşımda bulunduğum ‘ erselhocafanclub ‘hesabım hem facebook hem de instagram’da mevcuttur.

 

‘Başarı onu en çok isteyenin ve tüm olumsuzluklara rağmen hiç vazgeçmeyenlerin olacaktır.’

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“YDS YÖKDİL YDT Vocabulary Blasting Pelikan Yayınevi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: