Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası Video Destekli Özel Sorularla Pelikan Yayınevi

-25%

Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası Video Destekli Özel Sorularla Pelikan Yayınevi

 127,50

Stok kodu: 9786257184465 Kategoriler: , ,
Sepeti görüntüle


Basım Yılı2022
ISBN9786257184465
Sayfa Sayısı304
Ebatı19X27
Kargo Ücreti:Türkiye'nin her yerine 49 TL.
Kargo Veriliş Süresi:Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoda.

Açıklama

Konu anlatımlarımda çok sık kullandığım “Neyin peşindesin?” sorusunun verdiği ilhamla ciddi anlamda net artıracak bir kitap hazırladım.

 

Kitapta tüm paragraf soru tarzlarına eksiksiz yer verdim ve yine videolarda sık kullandığım ifadeleri, bazı seçme sorular üzerine ekledim.

 

Kitapta her seviyeden soru yer almakta olup sınav formatını birebir yansıtması için büyük çaba harcadığımı söylemeden edemeyeceğim.

 

Her teste bir tane video çözümlü soru koydum. Bu sorular taktiğimizi zorlayacak sorulardır. Yani bu kitap bittiğinde taktikleri zorlayacak bir soru görürseniz artık onu da saniyesinde yapabileceksiniz. Kısacası bu kitap paragrafta hiçbir açık bırakmamak için yazıldı. İddia etmiyorum, çok net söylüyorum ki kitabım sizlere çok ciddi anlamda yol aldıracak. Taktiğimizin tam tersi bir soru görseniz bile en ufak bir zaman kaybı yaşamayacaksınız.

 

Peki, kitabı nasıl çözmeliyiz?

 

Kitabın her bölümünü bitire bitire değil de her gün iki üç soru tarzından birer ikişer test çözerek giderseniz kitaptan en yüksek verimi alabilirsiniz. Mesela bir gün yer değiştirme, olumsuz soru kökü ve ana düşünceden bir iki test çözerek gitmeniz size en yüksek faydayı sağlayacaktır. Lütfen bölümleri bitirerek ilerlemeyiniz. Taktiklerle Paragraf, Fulleten Paragraf, Paragraf Soru Avı ve 15×15 Paragraf Denemelerimi de bitirmeniz paragraf konusunda soru kaçırmamanız için en büyük adım olacaktır.

 

Bakma öyle  Hemen başla

 

Başarılar…

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası Video Destekli Özel Sorularla Pelikan Yayınevi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: